Zvlhčovač vzduchu s led podsvícením

 

Malý zvlhčovač může snadno a tiše změnit vaši náladu. Použití je velmi snadné. Stačí jediný dotek a zvlhčovač začne fungovat.

Dostupnost Odesíláme do 24 hodin
Běžná cena 990 Kč
Ušetříte 641 Kč (–65 %)
349 Kč    
Kategorie Krása a zdraví
Záruka 2 roky
 
  • Objem 130 ml
  • Vysoká účinnost - 20 ml / h
  • RGB LED podsvícení (barvy se mění automaticky)
  • Aromaterapie
  • Žádný hluk
  • Kompaktní a stylové

 

Screenshot_75

Zvlhčení vašeho okolí
Zvlhčovač je ideální pro topné období, kdy je vzduch suchý. Vlhkost vzduchu během zimy klesá až o 15%, což negativně ovlivňuje naši pohodu. Vhodný indikátor vlhkosti v místnosti je přibližně 60%. Malý zvlhčovač může snadno a tiše změnit vaši náladu. Použití je velmi snadné. Stačí jediný dotek a zvlhčovač začne fungovat.

Funkce aromaterapie vám umožňuje přidat jakýkoli olej do vody, aby se zlepšily vlastnosti zvlhčovače vůní např. Eukalyptu.

Přenosný a elegantní
Díky své malé velikosti můžete zvlhčovač vzít kamkoli. Vše, co potřebujete, je napájení USB z počítače, PowerBank nebo nabíječky 0,5 A.

Zvlhčovač nezabírá mnoho místa, byl vytvořen pro ty nejnáročnější. Je to efektivní, tichý a co je nejdůležitější, jeho vzhled zapadne do jakéhokoli interiéru.

Zvlhčovač má navíc LED osvětlení, které automaticky mění barvu. Tuto funkci lze samozřejmě vypnout.

Plná náplň (130 ml) s kapacitou 20 ml / h umožňuje provoz zvlhčovače 6,5 hodiny.

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací