Spárování Smart Watch U8+ s mobilním telefonem

Smart Watch U8+ mají možnost spárování s mobilní telefonem prostřednictvím aplikace Mediatek SmartDevice přes Bluetooth. Jsou zde 2 zásadní omezení, které musí Váš mobilní telefon splňovat - operační systém Android a verze Bluetooth v telefonu musí být maximálně 4.0.


 

Co získám, když chytré hodinky U8+ spáruji s mobilní aplikací?

  •  Oznámení o příchozích SMS
  •  Oznámení o aktivitě kterékoliv aplikace v mobilním telefonu (např. oznámění ze sociálních sítí, informace o příchozí zprávě z Facebooku, WhatsAppu, apod.)

 

postup připojení

 

Následující postup platí pro mobilní telefony se systémem Android.

 

Krok č. 1: Ze systémového obchodu Google Play nainstalujte do mobilního telefonu aplikaci Mediatek SmartDevice.

Mobilní aplikace Mediatek SmartDevice

Krok č. 2: Na hodinkách zapněte Bluetooth (nezapomeňte zapnout také viditelnost Bluetooth). Menu >> Bluetooth >> Power/On >> Visibility/On

Krok č. 3: Spusťte nainstalovanou aplikaci Mediatek SmartDevice. Zobrazí se vyskakovací okno s povolením notifikací, stiskněte OK

Povolení notifikací

Krok č. 4: Automaticky se otevře se záložka Přístup k oznámením. Povolte službu pro aplikaci Mediatek SmartDevice.

Spárování - Mediatek (1)
Krok č. 5: V hodinkách spustťe aplikaci Bluetooth.

Krok č. 6: Stiskněte Hledat nové zařízení (Search new device). Pokud máte správně zapnuté Bluetooth v mobilním telefonu, objeví se telefon ve výběru zařízení pro spárování.

Krok č. 7: Vyberte zařízení, se kterým chcete hodinky spárovat a stiskněte Připojit (Connect).

Krok č. 8: Zobrazí se poslední vyskakovací okno, zda chcete synchronizovat kontakty, čas a datum. Potvrďte stisknutím OK.

Spárování - Mediatek (2)

 

Správné připojení poznáte statusem "Connected", který se zobrazuje v hlavní nabídce mobilní aplikace. Pokud se toto označení nezobrazuje, opakujte postup párování s mobilní aplikací Mediatek SmartDevice znovu.