Spárování Smart Watch iWO W51 s mobilním telefonem - iOS/iPhone

Smart Watch iWO W51 lze spárovat s mobilním telefonem prostřednictvím aplikace Mediatek SmartDevice přes Bluetooth. Tyto hodinky lze spárovat s jakýmkoliv mobilním telefonem se systémem Android (verze 4.2 a vyšší) nebo iOS (verze 7 a vyšší).


 

Co získám, když chytré hodinky iWO w51 spáruji s mobilní aplikací?

  •  Oznámení o příchozích SMS
  •  Volání přímo z hodinek
  •  Oznámení o aktivitě kterékoliv aplikace v mobilním telefonu (např. oznámění ze sociálních sítí, informace o příchozí zprávě z Facebooku, WhatsAppu, apod.)
  • Vzdálená spoušť fotoaparátu

 

postup připojení

 

Následující postup platí pro mobilní telefony se systémem iOS.

 

Krok č. 1: Ze systémového obchodu AppStore nainstalujte do mobilního telefonu aplikaci Mediatek SmartDevice.

9

Krok č. 2: Na hodinkách zapněte Bluetooth (nezapomeňte zapnout také viditelnost Bluetooth). Settings (Nastavení) >> BT settings  >> Power/On >> Visibility/On.

Krok č. 3: V mobilním telefonu přejděte do nastavení a aktivujte funkci Bluetooth.

Krok č. 4: V hodinkách spustťe aplikaci BT connection a stiskněte Search new device.


Krok č. 5: Vyberte zařízení, se kterým chcete hodinky spárovat a stiskněte Připojit (Connect). V mobilním telefonu potvrďte připojení stisknutím tlačítka Párovat.

10

Krok č. 6: V nastavení spárovaného zařízení lze povolit libovolné uživatelské prvky (synchronizace kontaktů, zobrazování oznámení, záznam hovorů,...).

11
Krok č. 7: Spusťte nainstalovanou aplikaci Mediatek SmartDevice. Pokračujte stisknutím Tap to add device.

14

 

Krok č. 8: Jakmile se v nabídce zobrazí hodinky, stiskněte a zahajte připojení přes mobilní aplikaci. Pokračujte stisknutím Spárovat. Hodinky se spárují s mobilním telefonem a v levém horním rohu na displeji hodinek se zobrazí modrá ikona značící spárování přes Bluetooth.

12

Krok č. 9: Úspěšně dokončené párování potvrzuje status Connected v mobilní aplikaci.

13

Spárování Smart Watch iWO W51 s mobilním telefonem (aplikací Mediatek SmartDevice) zajistí zobrazování notifikací z mobilních aplikací a synchronizaci kontaktů. 

Pokud se vám nepodařilo dosáhnout správného výsledku spárování, opakujte těchto 10 kroků ke spárování Smart Watch iWO W51 s iOS znovu.

Spárování Smart Watch iWO W51 s mobilním telefonem s os Android