Spárování Smart Watch iWO W51 s mobilním telefonem - Android

Smart Watch iWO W51 lze spárovat s mobilním telefonem prostřednictvím aplikace Mediatek SmartDevice přes Bluetooth. Tyto hodinky lze spárovat s jakýmkoliv mobilním telefonem se systémem Android (verze 4.2 a vyšší) nebo iOS (verze 7 a vyšší).


 

Co získám, když chytré hodinky iWO w51 spáruji s mobilní aplikací?

  •  Oznámení o příchozích SMS
  •  Volání přímo z hodinek
  •  Oznámení o aktivitě kterékoliv aplikace v mobilním telefonu (např. oznámění ze sociálních sítí, informace o příchozí zprávě z Facebooku, WhatsAppu, apod.)
  • Ovládání hudebního přehrávače v telefonu přes hodinky
  • Vzdálená spoušť fotoaparátu

 

postup připojení

 

Následující postup platí pro mobilní telefony se systémem Android.

 

Krok č. 1: Ze systémového obchodu Google Play nainstalujte do mobilního telefonu aplikaci Mediatek SmartDevice.

Mobilní aplikace Mediatek SmartDevice

Krok č. 2: Na hodinkách zapněte Bluetooth (nezapomeňte zapnout také viditelnost Bluetooth). Settings (Nastavení) >> BT settings  >> Power/On >> Visibility/On

Krok č. 3: Spusťte nainstalovanou aplikaci Mediatek SmartDevice. Zobrazí se vyskakovací okno s povolením notifikací, stiskněte OK

Povolení notifikací

Krok č. 4: Automaticky se otevře se záložka Přístup k oznámením. Povolte službu pro aplikaci Mediatek SmartDevice.

Spárování - Mediatek (1)
Krok č. 5: V hodinkách spustťe aplikaci BT connection.

Krok č. 6: Stiskněte Search new device. Pokud máte správně zapnuté Bluetooth v mobilním telefonu, objeví se telefon ve výběru pro spárování.

Krok č. 7: Vyberte zařízení, se kterým chcete hodinky spárovat a stiskněte Připojit (Connect).

Krok č. 8: Hodinky se spárují s mobilním telefonem a v levém horním rohu na displeji hodinek se zobrazí modrá ikona Bluetooth značící spárování přes Bluetooth.

Krok č. 9: Následně po připojení se na mobilním telefonu zobrazí 2 vyskakovací okna (u některých typů telefonů pouze 1) se souhlasem o přístupu ke kontaktům zprávám. Pro úplnou synchronizaci kontaktů a zpráv je nutné stisknout "Povolit". Poté se ikona v levém horním rohu hodinek (viz. Krok č. 8) zbarví do zeleno-modré barvy. To značí úplné spárování Smart Watch iWO W51 s mobilním telefonem.

spárování iWO W51 s mobilním telefonem - Android

 Krok č. 10: Párování je dokončené, v mobilní aplikaci to poznáte hláškou "Connected" vedle grafického znázornění hodinek a oranžovým zbarvením loga Mediatek.

iWO mediatek_Android

Pokud se vám nepodařilo dosáhnout správného výsledku spárování, opakujte těchto 10 kroků ke spárování Smart Watch iWO W51 s Androidem znovu.

Spárování Smart Watch iWO W51 s iOS/iPhone