Sportovní klenot! Nadupané Z10 nemají slabinu

Na Smartings.cz jsme testovali už více než padesát typů Smart Watch, model Z10 to u nás ale vyhrál na celé čáře. Funkce, spolehlivost, barvy, aplikace, vzhled, rychlost, kvalita... Všechno trumfuje konkurenci chytrých hodinek. Jestli hledáte opravdu top produkt roku 2017, jste na správné adrese. Mrkněte, co umí, kde vynikají, ale i ztrácí.

fX1sZqKE-600x600

Nejhezčí barvy
Smart Watch se stále zdokonalují a s tím se mění celý jejich design. Než ale vůbec začnete sledovat všechny funkce a vychytávky, všimnete si úžasných fresh barev. Lepší jsme zatím u žádných Smart Watch neviděli. Všemu pomáhá i skvělý 1,39 Amoled displej - ten má oproti klasickým LCD displejům výrazně lepší rozlišení, kontrast, živější barvy a tím i příjemnější zážitek ze sledování.

Zrozeny pro sport
Už velmi nízká váha (65 gramů) a materiál řemínku ze silikagelu naznačují, kam Z10 směřují. Tyhle Smart Watch by si mohly říkat klidně i Sport Watch. Krokoměr i senzor srdečního tepu fungují skutečně 100%. Perfektní jsou ale i aplikace na analýzu cvičení s řadou detailů i dlouhodobé reporty. Je fajn, že jsou voděodolné, déšť rozhodně nevadí. Ale pro plavání bohužel vhodné nejsou - testovali jsme pár minut ve vlhkém prostředí a žádný problém nenastal, ale na ponoření do vody a sprchování to není.

Z10

Top vybavení
Jestliže proslulé iWatch uvádějí kapacitu paměti 4GB ROM, model Z10 je s pamětí ROM 16GB čtyřikrát lepší. Operační paměť 1GB je rovněž absolutní hodnota a s čtyřjádrovým procesorem MTK6580... Prostě bestie!!! Šlapou neskutečně rychle, na každý pohyb i dotyk reagují naprosto přesně. Velmi slušný je i zabudovaný fotoaparát s rozlišením 2 Mpx. Tady žádnou chybu nenajdete.

Android-Smart-Watch-Phone-MTK6580-1GB-16GB-font-b-Z10-b-font-Smartwatch-Support-3G-WiFi

Telefon není potřeba
Smart Watch Z10 mají slot na nano SIM kartu, takže je budete moct používat i bez telefonu, bez problému se dostanete i na internet (mají připojení WiFi i 3G) a můžete si stáhnout snad každou aplikaci z Obchodu Google. Zkrátka mobilní telefon na zápěstí.

Hodí se pro dámy?
Tohle je asi jejich největší zádrhel. Model je zatím k dispozici pouze v černé barvě, což by nevadilo ani ženské ručce, ale přece jen na slabší dámské ruce nevypadají esteticky tak hezky. Věřte nám, zkoušeli jsme to. :)

Celkový dojem
Z10 od nás dostali 10 bodů z 10. Příjemně se nosí, skvěle vypadají a z hlediska funkčnosti jsou vážně úžasné. I poměr cena/výkon oproti konkurenčním modelům jasně vítězí!

 

Testované hodinky si můžete prohlédnou ZDE