Na velikosti záleží! Zaoblené SMART WATCH Q18 probudí chlapskou hrdost

  A pak že na velikosti nezáleží… Když poprvé uvidíte SMART WATCH Q18, probudí se vaše chlapské pudy. 1,56" palcový dotykový zaoblený LCD displej s rozlišením 240 × 240 pixelů. To je pořádný kusanec!

Obrázek článku 

  Nebojte se obří neforemné hmoty, tohle je vybroušená práce. Relativně neznámá čínská společnost QC je totiž v téhle oblasti nepřekonatelná. Moderní design, který dokonale padne na ruku vás nezklame.

 

Co vlastně všechno za 1549 Kč dostanete?

  Hodinky jsou dodávány v balení ve tvaru válce, který obsahuje chránič obrazovky, plochý USB nabíjecí kabel vyrobený z kvalitního kaučuku, manuál napsaný v češtině a samozřejmě Q18 smartwatch. Dodáváme je ve třech barevných variantách - bílé, černé a stříbrné.

 


Q18 silver

 Technické parametry a vychytávky

  Fotoaparát má rozlišení 0,3 MP s možností záznamu videa.

  Zařízení běží na CPU MTK6260 společnosti Mediatek a je na 360MHz s 64MB RAM a 132MB ROM. V případě, že potřebujete další úložiště pro spotřebu médií, můžete vložit další paměťovou kartu o kapacitě až 32 GB. Na straně připojení je zařízení dobře pokryto technologií NFC, Bluetooth 3.0 a můžete v ní dokonce vložit GSM SIM kartu a uskutečnit hovory. Q18 je napájen baterií o kapacitě 500 mA, která může vydržet i celý den používání.

 

A proč se Q18 říká chytré hodinky?

  Můžete je spárovat se zařízením Android nebo iOS pomocí rozhraní Bluetooth. Můžete poslouchat hudbu, odesílat a přijímat emaily a SMS, přijímat hovory i volat a procházet web. Pomocí tohoto zařízení můžete ovládat svůj smartphone a fotoaparát smartphonu a komunikovat s ním v reálném čase. Toto zařízení je skvělé pro sportovní a jiné outdoorové aktivity, ať už chcete zkontrolovat, kolik kroků ujdete, nebo kolik kalorií jste spálili. Q18 má i skvělý a inteligentní systém proti krádeži.

 

Suma sumárum: úžasný poměr cena/výkon a fantastický chlapský vzhled.

více informací