Nejlepší poměr cena/výkon na trhu, to jsou nové hodinky KW88!

kw88Blog

Po dlouhém testování Vám přinášíme model chytrých hodinek, jenž po svém uvedení na trh vyvolal rozsáhlé diskuze. Nejedná se o pouhý doplněk k Vašemu telefonu. KW88 vyznávají naprostou samostatnost, o kterou se postará především operační systém Android 5.1 Lollipop, díky kterému máte možnost získání více než 2 milionu aplikací dostupných z Obchodu play.

Poměr výkon/cena

Čínská společnost Kingwear není na trhu chytrých hodinek žádným nováčkem. Z jejich dílny vychází jedny chytré hodinky za druhými. Ne každý model však zaujme tak, jako právě KW88. Skvěle vyladěným softwarem a neuvěřitelným hardwarem se z těchto chytrých hodinek stávají jedny z nejlepších, co se poměru výkonu/ceny týče.

O výkon se stará čtyřjádrový procesor MTK6580, který je pro chod hodinek vice než dostačující. Dále hodinky dostaly 512 MB paměti RAM a 4GB vnitřní paměti, která již dále rozšířit nelze. I přes tyto hodnoty mají hodinky slušné rozměry 5,5 x 4,7 x 1,4 cm a váží zhruba 60 gramů. Jejich nošení Vás tedy nijak neomezí. Co se velikosti týká, jako u většiny chytrých hodinek, zabírá většinu místa baterie, jež zde nabídne kapacitu 350 mAh. Průměrná doba výdrže při běžném užívání se vyšplhá zhruba na průměrných 1-2 dní.

Obchod play? 

S Androidem 5.1 Lollipop se z hodinek stává samostatné zařízení. Z obchodu play si pohodlně stáhnete veškeré aplikace, které budete pro své uspokojení potřebovat. Ať už se jedná o sociální sítě, zpravodajství, email, internetové prohlížeče či pomocníky při sportování.

Hodinky jsou již na pohled vyráběny z kvalitních materiálů a designem neurazí. Mají kulatý ciferník, jenž navazuje dojem klasických hodinek, nikoliv chytrých. Po stranách jsou následně zdobeny 2MPx kamerkou, ovládacím tlačítkem a nenápadným reproduktorem. Na krytu baterie naleznete klasický senzor pro měření tepové frekvence a slot na microSIM kartu. Řemínek je vyroben ze silikonu a na ruce vytváří velice příjemný dojem.

Hodinky kontrolují Vaše zdraví, zároveň však nemají problém s připojení k internetu skrz 3G síť či WiFi. Po vložení SIM karty můžete také využívat služeb podporujících GPS.

Skvělý displej

Nejočekávanější novinkou byl 1,4‘‘ velký Amoled displej s velice sytými barvami a solidními sledovacími úhly. Kvalitní viditelnost na slunci je bodem úrazu mnoha chytrých hodinek. Vývojáři hodinek KW88 si však s tímto problémem poradili více, než dobře.

Hodnocení

Celkově na nás tento model Kingwear 88 udělal velice solidní dojem. Množství všech funkcí je možná až zbytečné a nevyužitelné, každý si však má možnost najít to své. Potěšilo nás kvalitní zpracování a výtečný displej. Naopak nás standardně nepřekvapila kratší výdrž baterie, na dlouhodobější si však budeme muset na trhu chytrých hodinek ještě počkat. Za naši redakci tedy můžeme KW88 určitě jen doporučit!

více informací

KW88 smart watch