Kvalita zpracování rozhoduje - Aligator Q68 HR

První pohled 

Není tomu dávno, co jsme do sortimentu přidali fitness náramek Aligator Q68 HR. Byl by tedy hřích o něm nenapsat pár slov, jak na nás zapůsobil. Nejdříve je třeba zdůraznit, že všechny typy fitness náramků mají funkce podobné, liší se tedy pouze jejich množstvím a designovým zpracováním. 

Aligator Q68 HR patří do "levné" třídy fitness náramků, ale rozhodně tak nepůsobí. Díky minimalizované šírce (16 mm) vypadá na ruce decentně a je tak vhodný pro dámy i pány. Malé rozměry potěší především sportovce, kteří ho v maximální fyzickém nasazení ani neucítí na ruce. Adekvátní obvod zápěstí u tohoto náramku řešit nemusíte, řemínek má 13 fixačních pozic. Největší obvod je 23 cm, nejmenší je tak malý, že by na ruce držel i pětiletému dítěti. Silikonový řemínek je jemný a působí kvalitně, uvidíme však, co s ním udělá pár fyzicky náročných tréninků.

Q68 fitness náramek


Největší předností fitness náramku Aligator Q68 HR je bezpochyby displej. Viditelnost je i na přímém slunci je vynikající. U těchto levných náramků je displej největší slabinou, tady však výjimka potvrzuje pravidlo. Jelikož je sířka displeje malá, jsou některé prvky na displeji zobrazovány širokoúhle. Budete tak nuceni při přijatých SMS zprávách a e-mailech natáčet hlavu, abyste se dozvěděli, co nového se zase děje. 

Mobilní aplikace funguje skvěle. Nedochází k žádným výpadkům či odpojování a synchronizace trvá jen několik sekund. Přes mobilní aplikaci se však konfiguruje celé nastavení náramku, takže minimálně k jeho prvnímu nastavení je mobilní aplikace nezbytná. Také pokud chcete mít dostupné veškeré funkce, které má Aligator Q68 HR v repertoáru, budete nuceni mít telefon s náramkem neustále spárovaný.

Q68 blog


Takové jsou první dojmy z náramku. Funkce a jejich přesnost podrobně popíšeme v dalších článcích.