Chytré hodinky IWO W51 – povedený klon iWatch nejen pro uživatele Androidu!

iwov51

Na náš eshop jsme pro vás přidali nový typ chytrých hodinek IWO W51. Tento kontroverzní model vyvolal po jeho zveřejnění na trhu jak řadu kritiky, tak i chvály. My se přikláníme k pozitivnímu hodnocení.

Ano, design možná není zcela originální, nicméně se jedná o vhodnou alternativu pro příznivce iWatch, ať už jsou uživateli iOS nebo Androidu. Navíc za velice příjemnou cenu. Samozřejmě nemůžeme očekávat to stejné, co nám nabídnou originální chytré hodinky od Apple, většinou funkcí však tento model disponuje také.

IWO W51 jsou poháněny procesorem MTK2502C s operační pamětí RAM 128MB a interní pamětí ROM 64MB, která již dále rozšířit nelze. Není však ani potřeba. Pro pohodlný chod hodinek a veškeré, až někdy nepotřebné, funkce, parametry naprosto stačí. Naopak, jsme rádi za každé chytré hodinky, které nemají zbytečně ,,nadupaný‘‘ software. Většinou se taková situace následně ukáže na kritické výdrži baterie. U modelu W51 je standardní délka výdrže až příjemné 2 dny. O tu se postará 350 mAh baterie. I přes tyto hodnoty mají hodinky skvělé rozměry 4,2 x 4,6 x 1 cm a váží neuvěřitelných 40g. Na ruce jsou tedy opravdu pohodlné. Design je u tohoto modelu pravděpodobně největší předností.

Každý den s jiným řemínkem ..

Do práce, na sport či do divadla? Pro W51 žádný problém. Díky možnosti výměny řemínku si každý najde to své. Široká paleta barev silikonových řemínků, kovové nebo i kožené. Zkrátka vše, co vás jen napadne.

Chytré hodinky IWO W51 sice nedisponují neomezeným počtem funkcí, scházet vám však nic nebude. Telefonování, SMS, notifikace z mobilních aplikací, senzor tepové frekvence, počasí a mnoho dalšího.

Hodnocení 

Model W51 jsme si v redakci opravdu oblíbili, u mnohých se dokonce stal každodenním společníkem. Jedná se o jedny z mála chytrých hodinek, které vzhledově strčí do kapsy nejedny hodinky klasické. Další obrovskou předností je plná kompatibilita se systémem iOS i Android, která se u žádných předešlých hodinek zatím neobjevila. Co nás naopak nepotěšilo je lehce nepohodlné chování menu hodinek. Celkově však hodnotíme tento model jako nejlepší volbu v této cenové kategorii.

více informací

Downloads1