Chytré hodinky DZ09: VOLÁNÍ

Volaní_blog

Pojďme se detailně kouknout na funkce a přednosti chytrých hodinek DZ09, zkrátka a jednoduše, proč je musí každý mít.

První článek věnujme jedné z největších předností chytrých hodinek, volání.

Chytrá zařízení jsme si oblíbili. Schopnost telekomunikace prostedníctvím DZ09 je prostě úžasná. O to víc, když hodinky mají slot na Micro SIM. Nahradí pak zcela úplně mobilní telefon a to se nám velice líbí. Pro ty, co chtějí mít DZ09 jako společníka pro smartphone, stačí jednoduše spárovat obě zařízení pomocí Bluetooth a zábava může začít.

Aplikace „Dialer“ se nachází v hlavním menu. Jedním kliknutím se otevře číselník, teď už stačí napsat číslo a zahájit hovor. Volat můžete přímo z hodinek, mají zabudovaný mikrofon. Přenos je velice kvalitní a bez okolních ruchů.

Přes aplikaci Dialer to však není jediný způsob jak zahájit hovor. V hlavním menu se nachází aplikace „Phonebook“ (adresář) se všemi kontakty uloženými v telefonu, či na SIM kartě. Najděte kontakt, se kterým chcete spojit, klikněte a zahájíte hovor.

Aplikace „Call logs“ vás informuje o zmeškaných a přijatých hovorech. I zde můžete na kontakt kliknout a uskutečnit hovor.

Příjem hovorů je zpracovaný zcela jednoduše. V případě příchozího hovoru se vám zobrazí na displeji jméno kontaktu či číslo a tlačítko přijmout a odmítnout. Pokud přijmete hovor na chytrých hodinkách, automaticky se bude hovor vyřizovat z nich. Jestliže chcete hovor přijmout z mobilního telefonu, přijměte hovor právě z něj.

Na výběr máte z několika druhů upozornění na příchozí hovor.  Jednou z možností je hlasité vyzvánění. Systém nabízí pět melodií. Žádný hovor vám neunikne, pokud zvolíte hlasité vyzvánění za doprovodu vibrací. Pokud nechcete býti rušeni, zvolte pouze vibrace.

Ve druhém článku se zaměříme na SMS.