Chytré hodinky DZ09: SMS

SMS_blog

Krátké zprávy jsou fenoménem již řadu let, to je známá věc. O dost zajímavější je posílat a přijímat zprávy přímo z chytrých hodinek DZ09.

Ať už odesíláte SMS ze SIM karty nebo po spárování s mobilním telefonem přes Bluetooth, je to naprosto jednoduché. V menu se nachází všem dobře známá ikona poštovní obálky, tedy aplikace „Messaging". Klikněte na ikonu a zobrazí se vám nabídka zpráv. Napište novou zprávu („Write message"), přečtěte si doručené („Inbox"), či odeslané zprávy („Sent messages").

Pokud chcete napsat novou zprávu, klikněte na „Write message". Zobrazí se vám klávesnice, obdobná stylu zadávání písmen jako u tlačítkových telefonů. Po pár SMSkách si na psaní zvyknete a přesvědčíte se, jak je pohodlné nevytahovat na každou zprávu telefon z kapsy.

Notifikace o příchodu zprávy je doprovázena vyzváněním, vibracemi nebo jejich kombinací. Pokud vám někdo pošle SMS, zobrazí se vám okno s notifikací, které můžete buď zavřít a zprávu si přečíst později nebo přečíst okamžitě a jedním kliknutím odpovědět.

Systém iOS nepodporuje odesílání ani příjem SMS u modelu DZ09!

Třetí článek věnujeme Notifikacím.