Chytré hodinky DZ09: PAMĚŤOVÁ KARTA MicroSD

SD_blog

Micro SD karta rozšíří nejen paměť chytrých hodinek, ale také zpřístupní několik užitečných aplikací.

Externí uložiště se náramně hodí. Tím, že mají hodinky slot na micro SD, se otevírají brány několika aplikacím. Nejprve si pojďme říct základní informace a jak vlastně tu paměťovou kartu do hodinek vložit.

Výrobce udává, že chytré hodinky DZ09 podporují microSD do velikosti 32 gb. (Jeden z našich spokojených zákazníků napsal, že používá velikost 64 gb a hodinky mu fungují bez problému). Držíme se ale toho co udává výrobce a domníváme se, že 32 gb je pro chytré hodinky obrovské uložiště, které určitě oceníte.

Návod pro vložení je následující: Smart watch vypněte a ze zadní strany odejměte kryt baterie. Buďte šetrní, abyste kryt neponičili!. Pod baterií se nachází 2 sloty. Vetší pro SIM kartu a menš pro micro SD. Paměťovou kartu jednoduše zasuňte do slotu, dbejte však na opatrnost a nepokoušejte se kartu vložit násilím, mohla by se poškodit. Ujistěte se, že je karta správně vložena, vraťte zpět baterii (pozor na správnou polaritu!) a nasaďte kryt. Po zapnutí hodinky automaticky načtou data z paměťové karty.

Co je nového po vložení MicroSD? Otevřela se nám možnost zobrazit obrázky z galerie a to soubory typu jpeg, png, gif, bmp, které jsou na kartě nahrané. Ukládají se fotografie pořízené přímo chytrými hodinkami. Také se zpřístupní vaše oblíbená hudba a to ve formátu mp3, wav. Ve složce „File manager" naleznete všechny soubory uložené na paměťové kartě.  Veškeré notifikace se nyní zálohují a vy se tak můžete zpětně dohledat všechna důležitá upozornění, k tomu vám pomůže aplikace „Remote notifier“.

V pátem článku si ukážeme, jak si usnadnit poslech hudby například při sportu.