Chytré hodinky DZ09: HUDBA

Music_blog

Ovládání hudby z telefonu přes chytré hodinky? Žádný problém.

Sportujete? A rádi u toho posloucháte hudbu? Určitě je vám nepříjemné vytahovat neustále mobilní telefon z kapsy abyste si mohli změnit skladbu, či zvýšit hlasitost „na plný pecky“, aby byl podaný výkon co nejlepší. Navíc je nebezpečné neustále manipulovat s mobilním telefonem, mohl by upadnout a rozbít se. Naštěstí jsou tu chytré hodinky DZ09, které zpříjemní požitek z hudby a možná i zachrání telefon. Může totiž zůstat celou dobu v kapse, hudbu ovládejte pouze přes chytré hodinky.

Ovládejte hudbu z vašeho mobilního telefonu pomocí Bluetooth, nebo hudbu uloženou na paměťové kartě.

Spárujte chytré hodinky s vaším telefonem, otevřete aplikaci „Audio player“ a vyberte, zda chcete přehrávat hudbu z vašeho telefonu (BT music) nebo z paměťové karty (Local music). Vyberte BT music a otevře se nástroj pro ovládání hudby. Teď už to je jednoduché, klikněte na tlačítko „Play“ a začne hrát hudba z telefonu. Můžete si vybrat, zda chcete aby se zvuk přehrával z reproduktoru hodinek, či z telefonu, podle toho z jakého zařízení dáte pokyn ke spuštění hudby. Pokud máte připojená sluchátka k telefonu, jednoduše hudbu ovládejte přes hodinky a telefon může zůstat v kapse.

Pokud máte na paměťové kartě uložené položky typu mp3, wav přehrajte je rovnou z hodinek. Zapněte aplikaci „Audio player“ a zvolte „Local music“.    

Od teď už bez otravného vytahování mobilu z kapsy. Ulehčete si život!  

Šestý článek se bude týkat fotoaparátu.