Chytré hodinky DZ09: FOTOAPARÁT A ZÁZNAM ZVUKU

Fotoaparát_blog

Potřebujete rychlé pořízení fotografie? Použijte smart watch!

Fotoaparát na hodinkách? Je to tak, malá nenápadná čočka dodává nejen originální vzhled, ale také praktičnost. Fotoaparát o rozlišení 0,3 Mpx je umístěn v horní části nad displejem.  

K fotografování se dostanete jednoduše přes aplikaci „Camera“. Obsluha fotoaparátu je velice jednoduchá. K dispozici je přiblížení (ikona „+“), oddálení (ikona „ - “) a spoušť fotoaparátu. Všechny pořízené snímky se ukládají do galerie („Image viewer“), podmínkou je však vložená MicroSD karta!

Aplikace „Remote camera“ umožňuje v reálné chvíli promítat obraz z fotoaparátu mobilního telefonu na chytrých hodinkách. K tomuto kroku je však potřeba mít obě zařízení spárována pomocí Bluetooth. Můžete tak fotoaparát mobilního teleonu namířit kamkoliv chcete a obraz uvidíte na displeji chytrých hodinek. Praktické, pokud potřebujeme vidět na místa, kam se nedostaneme.

Zaznamenat můžete nejen fotografie, ale také zvuk. K tomu skvěle poslouží aplikace „Sound recorder“. Během vteřiny můžete začít zaznamenávat zvuk. Podmínkou je vložená MicroSD karta, na kterou se záznam nehraje.