Chytré hodinky DZ09: FOTOAPARÁT A ZÁZNAM ZVUKU

Fotoaparát_blog

Potřebujete rychlé pořízení fotografie? Použijte smart watch!

Fotoaparát na hodinkách? Je to tak, malá nenápadná čočka dodává nejen originální vzhled, ale také praktičnost. Fotoaparát o rozlišení 0,3 Mpx je umístěn v horní části nad displejem.  

K fotografování se dostanete jednoduše přes aplikaci „Camera“. Obsluha fotoaparátu je velice jednoduchá. K dispozici je přiblížení (ikona „+“), oddálení (ikona „ - “) a spoušť fotoaparátu. Všechny pořízené snímky se ukládají do galerie („Image viewer“), podmínkou je však vložená MicroSD karta!

Aplikace „Remote camera“ umožňuje v reálné chvíli promítat obraz z fotoaparátu mobilního telefonu na chytrých hodinkách. K tomuto kroku je však potřeba mít obě zařízení spárována pomocí Bluetooth. Můžete tak fotoaparát mobilního teleonu namířit kamkoliv chcete a obraz uvidíte na displeji chytrých hodinek. Praktické, pokud potřebujeme vidět na místa, kam se nedostaneme.

Zaznamenat můžete nejen fotografie, ale také zvuk. K tomu skvěle poslouží aplikace „Sound recorder“. Během vteřiny můžete začít zaznamenávat zvuk. Podmínkou je vložená MicroSD karta, na kterou se záznam nehraje.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací