ceska-vlajka / slovenska-vlajka

Chytré hodinky DZ09: FOTOAPARÁT A ZÁZNAM ZVUKU

Datum: 15.5.2016

Fotoaparát_blog

Potřebujete rychlé pořízení fotografie? Použijte smart watch!

Fotoaparát na hodinkách? Je to tak, malá nenápadná čočka dodává nejen originální vzhled, ale také praktičnost. Fotoaparát o rozlišení 0,3 Mpx je umístěn v horní části nad displejem.  

K fotografování se dostanete jednoduše přes aplikaci „Camera“. Obsluha fotoaparátu je velice jednoduchá. K dispozici je přiblížení (ikona „+“), oddálení (ikona „ - “) a spoušť fotoaparátu. Všechny pořízené snímky se ukládají do galerie („Image viewer“), podmínkou je však vložená MicroSD karta!

Aplikace „Remote camera“ umožňuje v reálné chvíli promítat obraz z fotoaparátu mobilního telefonu na chytrých hodinkách. K tomuto kroku je však potřeba mít obě zařízení spárována pomocí Bluetooth. Můžete tak fotoaparát mobilního teleonu namířit kamkoliv chcete a obraz uvidíte na displeji chytrých hodinek. Praktické, pokud potřebujeme vidět na místa, kam se nedostaneme.

Zaznamenat můžete nejen fotografie, ale také zvuk. K tomu skvěle poslouží aplikace „Sound recorder“. Během vteřiny můžete začít zaznamenávat zvuk. Podmínkou je vložená MicroSD karta, na kterou se záznam nehraje.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.