Spárování DZ09 s mobilním telefonem

Smart Watch DZ09 mají možnost spárování s mobilní telefonem prostřednictvím aplikace Mediatek SmartDevice přes Bluetooth. Jsou zde 2 zásadní omezení, které musí Váš mobilní telefon splňovat - operační systém Android a verze Bluetooth v telefonu musí být maximálně 4.0.


 

Co získám, když chytré hodinky DZ09 spáruji s mobilní aplikací?

  •  Oznámení o příchozích SMS
  •  Oznámení o aktivitě kterékoliv aplikace v mobilním telefonu (např. oznámění ze sociálních sítí, informace o příchozí zprávě z Facebooku, WhatsAppu, apod.)

 

je nezbytené hodinky spárovat s mobilní aplikací?

Není. Pokud hodinky spárujte pouze přes Bluetooth s mobilním telefonem napřímo (tedy ne přes mobilní aplikaci) budete mít dostupnou pouze funkci volání, funkce uvedené výše tak nebudou dostupné. Smart Watch DZ09 mají slot na SIM kartu, takže není nutností společně s hodinkami používat i mobilní telefon, dokaží zcela nahradit mobilní telefon.


 

postup připojení

 

Následující postup platí pro mobilní telefony se systémem Android.

 

Krok č. 1: Ze systémového obchodu Google Play nainstalujte aplikaci Mediatek SmartDevice.

Mobilní aplikace Mediatek SmartDevice

Krok č. 2: Na hodinkách zapněte Bluetooth (nezapomeňte zapnout také viditelnost Bluetooth). Menu >> Bluetooth >> Power/On >> Visibility/On

Krok č. 3: Spusťte nainstalovanou aplikaci Mediatek SmartDevice. Zobrazí se vyskakovací okno s povolením notifikací, stiskněte OK

Povolení notifikací

Krok č. 4: Automaticky se otevře se záložka Přístup k oznámením. Povolte službu pro aplikaci Mediatek SmartDevice.

Spárování - Mediatek (1)
Krok č. 5: V hodinkách spustťe aplikaci BT zařízení (Bluetooth > My device).

Krok č. 6: Stiskněte Hledat nové zařízení (Search new device). Pokud máte správně zapnuté Bluetooth v mobilním telefonu, objeví se telefon ve výběru pro spárování.

Krok č. 7: Vyberte zařízení, se kterým chcete hodinky spárovat a stiskněte Připojit (Connect).

Krok č. 8: Zobrazí se poslední vyskakovací okno, zda chcete synchronizovat kontakty, čas a datum. Potvrďte stisknutím OK.

Spárování - Mediatek (2)

 

Správné připojení poznáte statusem "Connected", který se zobrazuje v hlavní nabídce mobilní aplikace. Pokud se toto označení nezobrazuje, opakujte postup párování s mobilní aplikací Mediatek SmartDevice znovu. Seznam všech nezobrazených notifikací naleznete v hodinkách v aplikaci Remote notifier - zprávy v připojeném zařízení.