Originální létající spinner Flynova

 
Novinka Tip Dárek k Vánocům Efekt lupa
 
  • 1 z 12

Flynova - unikátní létající spinner, který se vrátí k vám bezpečným a předvídatelným způsobem jako bumerang. Chytání ve vzduchu nebo na cestách je snadné a 100% bezpečné. Spojte se, vytvářejte hry a užijte si přátelské soutěžení

Dostupnost Zvolte variantu Odesíláme do 24 hodin (14 ks) Odesíláme do 24 hodin (9 ks) Odesíláme do 24 hodin (11 ks)
Varianta
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 400 Kč (–40 %)
599 Kč    
Kategorie Zábava
 

Získejte svůj první a jediný svého druhu létající fidget spinner a vytvářejte nekonečné triky se svými přáteli a rodinou! 

Bezpečné, lehké, pevné, flexibilní a chytré To vše díky silnému systému umělé inteligence vytvořenému pro kdekoli, kdykoli a kohokoli!

Chytrý a flexibilní
FLYNOVA se při svém vertikálním pohybu spoléhá na rotor, který se skládá z vrtule připojené k motoru, aby se vznášel, což znamená, že tah dronu směrem dolů se rovná gravitační síle působící proti němu

Dlouhá kapacita - krátké nabíjení
FLYNOVA je vybavena 100mAH baterií, která poskytuje 30 minut přehrávání a krátké nabíjení 15 minut s nabíjecím rozhraním USB

Chytrý design
Flynova je pružně a geometricky navržena s polypropylenem a protiskluzovým povlakem, díky kterému je první design odolný. Dohromady s AI mikročipovým senzorovým ovladačem, který pomáhá předcházet kolizím.

Popis:


Značka: FlyNova
Rozměry: 180*125*220MM
Kapacita baterie: 100 mAh
Hrubá hmotnost: 60g
Čistá hmotnost: 20g
Doba nabíjení: 15min


Začít s FlyNova je snadné. Vypadá to jako kouzlo, ale vše, co musíte udělat, je roztočit a hodit to! Miniaturní vnitřní motor mu dává sílu provádět divoké triky. Různé rychlosti házení a úhly umožňují různé dráhy letu, triky a vysokorychlostní manévry. Pouhými několika hody rychle začnete chápat nekonečné možnosti letu.
Zapněte vypínač, podržte středovou osu a roztočte kolečko, abyste spustili FlyNova.
Hoďte si to, abyste mohli létat, a po několika cvičných hodech budete během chvilky dělat skvělé triky!
Pokud si přejete přestat hrát, jednoduše uchopte FlyNova a zastavte točení. Je to snadné a bezpečné. Přiložený design koleček chrání vaše ruce při točení.


Hoďte FlyNova nahoru a ona se otočí kolem své osy kolmé ke směru letu a vrátí se k vám bezpečným a předvídatelným způsobem jako bumerang. Můžete to hodit a chytit sami. Díky této jedinečné funkci je FlyNova ideální pro sólovou hru.
Hoďte FlyNova směrem dolů a bude se pohybovat stabilně v přímé linii. Ujetá vzdálenost je dána tím, jak silně ji hodíte. Jděte na dálku! Ideální pro hru s úlovkem nebo týmové triky s přáteli.


FlyNova je pro každého jednoduché létat, ale s trochou cviku dokáže předvádět neuvěřitelné manévry a nekonečné triky. Jeho schopnost je omezena pouze vaší představivostí. Buďte kreativní a ukažte nám, co ve vás je! Nebo vyzkoušejte některé z našich oblíbených…


FlyNova je ještě zábavnější s přáteli. Spojte se, vytvářejte hry a užijte si přátelské soutěžení. Je to perfektní způsob, jak relaxovat, pobavit se nebo podpořit týmovou práci v kanceláři. Dejte si pauzu, podněcujte kreativitu a osvěžte se s FlyNova.


Ke vzlétnutí s FlyNova nepotřebujete velkou plochu ani mnoho prostoru. Je zábavné a snadno se ovládá kdekoli. Je navržen pro práci uvnitř i venku s plynulým letem a bumerangovým efektem. Je to perfektní činnost na zahradě, ale lze ji snadno použít i uvnitř. Použijte jej doma, ve škole nebo v kanceláři.


Je to zábava létat a také skvělý způsob, jak si odpočinout a zbavit se stresu. Když vás ty dlouhé dny dostanou na dně nebo si myslíte, že vás ještě jedna kancelářská schůzka přivede k šílenství, vezměte si FlyNova a zapněte svůj zen!
FlyNova jsme navrhli tak, aby byla zábavná a bezpečná, zejména pro děti. Uzavřený design kola je aerodynamický a chrání vaše ruce při roztáčení a provádění triků. Chytání ve vzduchu nebo na cestách je snadné a 100% bezpečné.
Dostaňte se rychle do vzduchu. Tajná síla FlyNova pochází z palubního gyroskopického motoru, který mu umožňuje provádět manévry jako kouzlo. Zapněte jej pomocí kabelu Micro USB po dobu 15 minut, abyste se plně nabili, a na jedno nabití získáte celých 10 minut letového času. Získejte balíček Flynova pro nepřetržitou zábavu.
Vánoce přicházejí! FlyNova Flying Spinner je perfektní dárek pro vaše přátele a rodinu. Popadněte ten svůj ještě dnes a podělte se o radost se svými blízkými!

 


Poznámka:
1.Vzhledem k odlišnému zobrazení a různému světlu nemusí obrázek odrážet skutečnou barvu položky. Děkujeme za pochopení.
2. Povolte malé rozdíly kvůli ručnímu měření.
3. Děti by měly být v doprovodu dospělé osoby.

Balíček obsahuje:
1x FlyNova
1 x USB napájecí kabel
1 x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: