Originální létající spinner Flynova

 
Novinka Tip Dárek k Vánocům Efekt lupa
 
  • 1 z 12

Flynova - unikátní létající spinner, který se vrátí k vám bezpečným a předvídatelným způsobem jako bumerang. Chytání ve vzduchu nebo na cestách je snadné a 100% bezpečné. Spojte se, vytvářejte hry a užijte si přátelské soutěžení

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 400 Kč (–40 %)
599 Kč    
Kategorie Zábava
 

Získejte svůj první a jediný svého druhu létající fidget spinner a vytvářejte nekonečné triky se svými přáteli a rodinou! 

Bezpečné, lehké, pevné, flexibilní a chytré To vše díky silnému systému umělé inteligence vytvořenému pro kdekoli, kdykoli a kohokoli!

Chytrý a flexibilní
FLYNOVA se při svém vertikálním pohybu spoléhá na rotor, který se skládá z vrtule připojené k motoru, aby se vznášel, což znamená, že tah dronu směrem dolů se rovná gravitační síle působící proti němu

Dlouhá kapacita - krátké nabíjení
FLYNOVA je vybavena 100mAH baterií, která poskytuje 30 minut přehrávání a krátké nabíjení 15 minut s nabíjecím rozhraním USB

Chytrý design
Flynova je pružně a geometricky navržena s polypropylenem a protiskluzovým povlakem, díky kterému je první design odolný. Dohromady s AI mikročipovým senzorovým ovladačem, který pomáhá předcházet kolizím.

Popis:


Značka: FlyNova
Rozměry: 180*125*220MM
Kapacita baterie: 100 mAh
Hrubá hmotnost: 60g
Čistá hmotnost: 20g
Doba nabíjení: 15min


Začít s FlyNova je snadné. Vypadá to jako kouzlo, ale vše, co musíte udělat, je roztočit a hodit to! Miniaturní vnitřní motor mu dává sílu provádět divoké triky. Různé rychlosti házení a úhly umožňují různé dráhy letu, triky a vysokorychlostní manévry. Pouhými několika hody rychle začnete chápat nekonečné možnosti letu.
Zapněte vypínač, podržte středovou osu a roztočte kolečko, abyste spustili FlyNova.
Hoďte si to, abyste mohli létat, a po několika cvičných hodech budete během chvilky dělat skvělé triky!
Pokud si přejete přestat hrát, jednoduše uchopte FlyNova a zastavte točení. Je to snadné a bezpečné. Přiložený design koleček chrání vaše ruce při točení.


Hoďte FlyNova nahoru a ona se otočí kolem své osy kolmé ke směru letu a vrátí se k vám bezpečným a předvídatelným způsobem jako bumerang. Můžete to hodit a chytit sami. Díky této jedinečné funkci je FlyNova ideální pro sólovou hru.
Hoďte FlyNova směrem dolů a bude se pohybovat stabilně v přímé linii. Ujetá vzdálenost je dána tím, jak silně ji hodíte. Jděte na dálku! Ideální pro hru s úlovkem nebo týmové triky s přáteli.


FlyNova je pro každého jednoduché létat, ale s trochou cviku dokáže předvádět neuvěřitelné manévry a nekonečné triky. Jeho schopnost je omezena pouze vaší představivostí. Buďte kreativní a ukažte nám, co ve vás je! Nebo vyzkoušejte některé z našich oblíbených…


FlyNova je ještě zábavnější s přáteli. Spojte se, vytvářejte hry a užijte si přátelské soutěžení. Je to perfektní způsob, jak relaxovat, pobavit se nebo podpořit týmovou práci v kanceláři. Dejte si pauzu, podněcujte kreativitu a osvěžte se s FlyNova.


Ke vzlétnutí s FlyNova nepotřebujete velkou plochu ani mnoho prostoru. Je zábavné a snadno se ovládá kdekoli. Je navržen pro práci uvnitř i venku s plynulým letem a bumerangovým efektem. Je to perfektní činnost na zahradě, ale lze ji snadno použít i uvnitř. Použijte jej doma, ve škole nebo v kanceláři.


Je to zábava létat a také skvělý způsob, jak si odpočinout a zbavit se stresu. Když vás ty dlouhé dny dostanou na dně nebo si myslíte, že vás ještě jedna kancelářská schůzka přivede k šílenství, vezměte si FlyNova a zapněte svůj zen!
FlyNova jsme navrhli tak, aby byla zábavná a bezpečná, zejména pro děti. Uzavřený design kola je aerodynamický a chrání vaše ruce při roztáčení a provádění triků. Chytání ve vzduchu nebo na cestách je snadné a 100% bezpečné.
Dostaňte se rychle do vzduchu. Tajná síla FlyNova pochází z palubního gyroskopického motoru, který mu umožňuje provádět manévry jako kouzlo. Zapněte jej pomocí kabelu Micro USB po dobu 15 minut, abyste se plně nabili, a na jedno nabití získáte celých 10 minut letového času. Získejte balíček Flynova pro nepřetržitou zábavu.
Vánoce přicházejí! FlyNova Flying Spinner je perfektní dárek pro vaše přátele a rodinu. Popadněte ten svůj ještě dnes a podělte se o radost se svými blízkými!

 


Poznámka:
1.Vzhledem k odlišnému zobrazení a různému světlu nemusí obrázek odrážet skutečnou barvu položky. Děkujeme za pochopení.
2. Povolte malé rozdíly kvůli ručnímu měření.
3. Děti by měly být v doprovodu dospělé osoby.

Balíček obsahuje:
1x FlyNova
1 x USB napájecí kabel
1 x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: