Flynova Pro

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Flynova Pro je jedním z nejunikátnějších dronů, který je kreativně vyroben pro jakékoli místo a pro kohokoli! Může létat kamkoli, je skvělým dárkem a je absolutním lékem na nudu!

Dostupnost Zvolte variantu Odesíláme do 24 hodin Odesíláme do 24 hodin Odesíláme do 24 hodin
Varianta
1 199 Kč    
Kategorie Zábava
 
FlyNova Pro je ohromující létající spinner, který dokáže neuvěřitelné akrobatické kousky. Je snadné zvládnout to během několika minut a hrát si naplno sám nebo s přáteli.

FLYNOVA-Pro, doslova navržený jako míč, je známý jako první dronový míč navržený s antikolizním senzorem a dosahuje nejbezpečnější úrovně hry!

FLYNOVA PRO je testovaná létající hračka, kterou může ovládat i dítě. Drony s kulovým designem a ochranným pouzdrem můžete zcela bezpečné uchopit rukama. Použitý ekologický a netoxický materiál je překvapivě měkký a lehký, s dobrou odolností proti pádu. Když narazí na překážku, zpomalí a zastaví se přirozeně.

Rychlé nabití 25 minut stačí k tomu, aby váš FLYNOVA PRO měl celých 30 minut čistého letového času. Umožňuje vám létat déle, jít dál a udržovat dobré časy. Dodaný nabíjecí kabel USB lze připojit k napájecí bance, notebooku, telefonnímu adaptéru, nabíječce do auta atd.
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací