Flynova magická tužka

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Magická tužka je doplněk k Flynova - umožňuje vytvářet další skvělé triky

Dostupnost Odesíláme do 24 hodin (43 ks)
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 100 Kč (–33 %)
199 Kč    
Kategorie Zábava
 

Magická tužka je jedinečný doplněk k FLYNOVA. Zcela nový ovladač kouzelné hůlky přidává zcela novou vrstvu možností a umožňuje vám přidat hodiny zábavy, naučit se nové triky a vyzkoušet si nové způsoby.


Ovladač kouzelné hůlky je bezstarostný způsob, jak vás, vaši rodinu a přátele zabavit na hodiny. FLYNOVA PRO s Magickou tužkou vám zajistí pozornost večírku, procvičíte si své triky v noci, kdy vaše FLYNOVA PRO dokáže rozsvítit tmu třemi různými barevnými světly.


Získejte větší přesnost a vkus pro své staré triky pomocí kouzelného ovladače jako odpalovacího panelu. Nebo rozbalte celý seznam nových pohybů. Pošlete svůj FLYNOVA PRO let do nebes – až 49 stop – a poté jej naviňte zpět pro úlovek pomocí magnetického přitahovacího systému ovladače.


Díky infračervenému senzoru a magnetu vám odemknout novou úroveň triků a hodiny více zábavy. Snadné ovládání, vše pouhým stisknutím tlačítka.


Ať už hledáte věci na párty nebo úžasný dárek, tato svítící hůlka bude mít vícebarevné rotující LED efekty, které oslní a potěší. Každá hůlka je vyrobena z vysoce kvalitních, netoxických a ekologických materiálů.(Poznámka: Tento magický ovladač je nutné používat ve spojení s létajícím míčem flynova pro. V balení není baterie, je třeba si připravit AA baterie sám)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: