ceska-vlajka / slovenska-vlajka

Možnosti dopravy

Doručení zboží v ČR

Česká pošta – balík do ruky

ceska-posta

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 9.00 je možné doručení do 24 hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena: 59,- kč 

Česká pošta – balík na poštu

ceska-posta

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou pobočku České pošty, kde bude připraven pro osobní vyzvednutí. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 9.00 je možné doručení do 24 hodin.

V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena: 59,- kč

Zásilkovna

ceska-posta

Způsob doručení zásilky od nás k zákazníkům do více než 770 výdejních míst v síti Zásilkovny po celé České republice a 140 na Slovensku. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Doba doručení je 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 8.00 je možné doručení do 24 hodin. Více informací

Cena: 49,- kč

DPD

ceska-posta

Doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 8.00 je možné doručení do 24 hodin.

Cena: 69,- kč

Doručení zboží na Slovensku

Slovenská pošta

sk-posta

Slovenská pošta doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 2- 4 pracovní dny.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena: 3€ 

Zásielkovňa

ceska-posta

Způsob doručení zásilky od nás k zákazníkům do více než 70 výdejních míst v síti Zásilkovny po celé Slovenské republice. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Doba doručení je 2-4 pracovní dny. 

Cena: 3€

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.