Chytré hodinky ID116 Plus

 

Chytré hodinky ID116 PLUS je dalším novým objevem mezi smartbands s funkcí dynamického monitoru srdeční frekvence. Díky Bluetooth spojení mezi smartphonem a chytrým pásmem můžete snadno kontrolovat příchozí hovory a oznámení z aplikace. Nezmeškáte žádné důležité hovory a SMS. Pocítíte vibrace na zápěstí a na obrazovce se zobrazí obsah.

Dostupnost Zvolte variantu Odesíláme do 24 hodin Vyprodáno Odesíláme do 24 hodin Odesíláme do 24 hodin
Varianta
Běžná cena 1 290 Kč
Ušetříte 645 Kč (–50 %)
645 Kč 645 Kč 645 Kč 645 Kč 645 Kč    
Kategorie Chytré hodinky
Záruka 2 roky
 

Měření srdeční frekvence a tlaku v reálném čase. Všechny informace se ukládají do smartphonu díky speciální aplikaci. Záznam v aplikaci můžete kdykoli zkontrolovat. Chytré hodinky ID116 PLUS je dalším novým objevem mezi smartbands s funkcí dynamického monitoru srdeční frekvence. Díky Bluetooth spojení mezi smartphonem a chytrým pásmem můžete snadno kontrolovat příchozí hovory a oznámení z aplikace. Nezmeškáte žádné důležité hovory a SMS. Pocítíte vibrace na zápěstí a na obrazovce se zobrazí obsah. 

Komfortní a funkční čelenka s automatickým monitorem spánku. Kromě krokoměru, počítadla kalorií, měření pulsu, analýzy tlaku vašeho tréninku je smartband vybaven funkcemi měření kvality spánku. Zaznamenává dobu hlubokého a mělkého spánku každý den. Dokonalý průvodce kvalitou spánku. Získejte dostatek spánku každý den!

Smartband vám připomene, že jste seděli příliš dlouho. Připomenutí můžete nastavit každých 60, 90 a 120 minut.

Screenshot_39

 

  • 1,3 "LCD displej
  • Pulsomter
  • Barevný displej
  • Bluetooth 4.0 komunikace
  • Kompatibilní se systémy: Android, iOS
  • Schopnost přijímat oznámení
  • Krokoměr

Screenshot_45

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací